Showing all 5 results

HELO M SEERIA

Edumeelne elektroonika, Soft Steam tehnoloogia ja pindmine juhtpaneel

Helo M seeria generaator on varustatud tasapinnale paigaltatava LED juhtapaneeliga. Soft Steam tehnoloogia funktsioon võimaldab jätkupidevat niiskust, isegi kui temperatuur jõuab eelseatud kuumuseni, võimaldades suurepärast auru keskkonda. Võimalik on lisada ka eraldi sensor, mis lubab juhtpaneeli paigaldust ka väljaspool auru ruumi.

HELO T SEERIA

Helo T seeria aurugeneraatorid ja juhtpaneel on erinevate funktsioonide poolest väga rikas, tagamaks parimat auru keskkonda. Juhtpaneelil on liikumistundlik sensor – inimese lähenedes “ärkab” paneel. Puutetundlikult juhtpaneelilt võite seade tööaja, temperatuuri ning hulganisti muid teisi funktsiooni ning nautige juhtpaneeli ja aurugeneraatori omavahelist koostööd. Lõõgastuge Helo unikaalselt pehme auru saatel.

TYLO STEAM GENERATOR PRO

Pro mudel on väga töökindel, hooldussõbralik ehk siis kõik, mida eeldatakse ühelt ühiskondlikult kasutatavalt aurugeneraatorilt. Võimalik paigaldada seine peale ning kaasa tuleb ka h1 PRO juhtimispaneel.

TYLO STEAM VA

Võimas, täisautomaatne aurugeneraator koos suure veepaagiga, mis teeb temast ideaalse lahenduse avalikes kohtades. Vajab ühendust nii vee- kui ka elektriühendust. Muudetav nii 1 kui 3 faasi vahel. IP reiting: IP45.

TYLO STEAM VB

Kompaktne aurugeneraator, millel on samad omadused ja kõrgkvaliteetsed materjalid nagu VA mudelil, aga väiksema veepaagiga, tagamaks kiiret soojenemist keskmistes ja väiksemates era aurusaunades. IP reiting: IP23.