Showing 1–16 of 17 results

15 L Skimmer – betoonile

Kõik avatud kokkusegatud osad on vastupidavad UV-kiirgusele. Soovitatav vooluhulk 5000 l / h. Valgest ABS-süsteemist, kus on vaikne juhtme klapp ja voolu reguleerimise pistik. 1 1/2″ emane – 2″ isase imemise ühendus. Samuti on ette nähtud Ø 50 mm lahustiühendus. Ülevooluühendus Ø 40 mm. Bassein tagatud bajonettmööbli kinnitamiseks. Soovitame paigaldada ühe puhasti iga 25 m2 veepinna kohta.

17.5 L Skimmer – betoonile

Kõik avatud kokkusegatud osad on vastupidavad UV-kiirgusele. Soovitatav vooluhulk 7500 l / h. Valgest ABS-süsteemist, kus on vaikne juhtme klapp ja voolu reguleerimise pistik. 1 1/2″ emane – 2″ isase imemise ühendus. Samuti on ette nähtud Ø 50 mm lahustiühendus. Ülevooluühendus Ø 32 mm. Korpus koos vedruklambri kinnitussüsteemiga, mille kaane kõrguse reguleerimine sobib suurepäraselt ruumi. Konksude kinnitamiseks on baashinna kinnitus. Võrdlusklapp on lisatud.

Soovitame paigaldada ühe puhastusseadme iga 25 m 2 veepinna kohta.

A-100 S.S. skimmer – betoonile

S.S. AISI-316-s. Ø 50 mm ülevooluga, kus on ruumi veetase reguleerimisventiili 00256 paigaldamiseks. Maandusühendusega. Soovitatav vool: 7500 l / h.

PÕHJA ÄRAVOOL

Valmistatud roostevabast terasest. Sobib suurematele basseinidele.

PÕHJA SISSELASKE OTSIK

Valmistatud roostevabast terasest.

Soovitatav suurematele basseinidele.
Sobib betoon basseinidele.

SISSELASE MARINE

Valmistatud pronksist ning roostevabast terasest.
Sobib kattega basseinidel, betoonbasseinidele ning laotud basseinidele.

Skimmer 15 L lai ava – kattematerjalile

Komplektis on liimühendused, äärikud ja kruvi komplekt. Kõik skimmeri osad on UV-kiirguse suhtes vastupidavad. Soovitatav vooluhulk 5000 l / h. Valge ABS-süsteem koos vaikiva ääreklemmiga ja voolu reguleerimise pistikuga. 1 1/2 ” emase – 2″ isase imemise ühendus. Ø 50 mm. Lahusti ühendus kaasas. Ülevooluühendus Ø 40 mm.

Skimmer 15 L sdandartse avaga – kattematerjalile

Komplektis on liimühendused, äärikud ja kruvi komplekt. Kõik kokkupuutuvad klaasipuhastiosad on UV-kiirguse suhtes vastupidavad. Soovitatav vooluhulk 5000 l / h. Valge ABS-süsteem koos vaikiva ääreklemmiga ja voolu reguleerimise pistikuga. 1 1/2″ emane – 2″ isase imemise ühendus. Ø 50 mm. Lahusti ühendus olemas. Ülevooluühendus Ø 40 mm.

Skimmer 17,5L 6º nurgaga – kattematerjalile

Skimmer, mis on ette nähtud valmisbasseinide jaoks, mille kalle on ligikaudu 6 °.

Komplektis on liimiga O’rõngastega, bi-injection plaat, äärikud ja kruvid. Kõik skimmeri osad on vastupidavad UV-kiirgusele. Valge ABS, vaikne õlaklamber ja voolu reguleerimise pistik. G 1 1/2″ emase – G 2″ isaste imemisühendused. Põhjavooluühendus D-ga 50 mm. Ülevooluühendused D. 40 mm. Soovituslik vool 7,5 m3 / h. Soovitame paigaldada igale 25 m2 veepinnale üks skimmer.

Skimmer 17.5 L laia ava ja pikendatud kõriga – kattematerjalile

Komplektis on liimühendused, äärikud ja kruvi komplekt. Kõik skimmeri osad on UV-kiirguse suhtes vastupidavad. Soovitatav vooluhulk 7500 l / h. Valge ABS-süsteem koos vaikiva ääreklemmiga ja voolu reguleerimise pistikuga. 1 1/2″ emase – 2″ isase imemise ühendus. Ø 50 mm. ka lahustiühendus.
Ülevooluühendus Ø 40 mm

Skimmer 17.5 L laia avaga – kattematerjalile

Komplektis on liimühendused, äärikud ja kruvi komplekt. Kõik skimmeri osad on UV-kiirguse suhtes vastupidavad. Soovitatav vooluhulk 7500 l / h. Valge ABS-süsteem koos vaikiva ääreklemmiga ja voolu reguleerimise pistikuga. 1 1/2″ emase – 2″ isase imemise ühendus. Ø 50 mm. ka lahustiühendus.
Ülevooluühendus Ø 40 mm

Skimmer 17.5 L standard ava ja pikendatud kõriga – kattematerjalile

Komplektis on liimühendused, äärikud ja kruvi komplekt. Kõik skimmeri osad on UV-kiirguse suhtes vastupidavad. Soovitatav vooluhulk 7500 l / h. Valge ABS-süsteem koos vaikiva ääreklemmiga ja voolu reguleerimise pistikuga. 1 1/2″ emase – 2″ isase imemise ühendus. Ø 50 mm. Lahusti ühendus kaasas.
Ülevooluühendus Ø 40 mm.

Skimmer 17.5 L with standard avaga – kattematerjalile

Komplektis on liimühendused, äärikud ja kruvi komplekt. Kõik skimmeri osad on UV-kiirguse suhtes vastupidavad. Soovitatav vooluhulk 7500 l / h. Valge ABS-süsteem koos vaikiva ääreklemmiga ja voolu reguleerimise pistikuga. 1 1/2″ emase – 2″ isase imemise ühendus. Ø 50 mm. Lahusti ühendus kaasas. Ülevooluühendus Ø 40 mm.

SKIMMER CLASSIC

Vesi väljub basseinist läbi skimmeri ning kogub mustuse (lehed ja muu praht) skimmeri korvi, mis on valmistatud roostevabast terasest. Sobib kõikidele basseini tüüpidele.

Skimmer NORM – betoonile

Skimmeri ava 495x80mm. Elegantne ja funktsionaalne disain tänu madalale ja piklikule kujule. Kokkusobiv roostevabast puhasti versiooniga. Valmistatud ABS-s. Maksimaalne voolukiirus 7,5 m3 / h. Soovitame paigaldada ühe 25m2 pinnalehte.

Skimmer NORM 17,5 LTS

17,5 lts skimmer 495 × 80mm avaga. Stiilne ja funktsionaalne tänu madalale ja piklikule kujule. Sobib kõikedele basseinidele. Ühildub roostevabast terasest versiooniga. Valmistatud ABS-st. Max vool 7.5m3 / h. 1 skimmer iga 25m2 veepinnaga alale soovitatav. Vastab uuele standardile UNE-EN-13451-1.