Showing 1–16 of 17 results

15 L Skimmer – betoonile

Kõik avatud kokkusegatud osad on vastupidavad UV-kiirgusele. Soovitatav vooluhulk 5000 l / h. Valgest ABS-süsteemist, kus on vaikne juhtme klapp ja voolu reguleerimise pistik. 1 1/2″ emane – 2″ isase imemise ühendus. Samuti on ette nähtud Ø 50 mm lahustiühendus. Ülevooluühendus Ø 40 mm. Bassein tagatud bajonettmööbli kinnitamiseks. Soovitame paigaldada ühe puhasti iga 25 m2 veepinna kohta.

17.5 L Skimmer – betoonile

Kõik avatud kokkusegatud osad on vastupidavad UV-kiirgusele. Soovitatav vooluhulk 7500 l / h. Valgest ABS-süsteemist, kus on vaikne juhtme klapp ja voolu reguleerimise pistik. 1 1/2″ emane – 2″ isase imemise ühendus. Samuti on ette nähtud Ø 50 mm lahustiühendus. Ülevooluühendus Ø 32 mm. Korpus koos vedruklambri kinnitussüsteemiga, mille kaane kõrguse reguleerimine sobib suurepäraselt ruumi. Konksude kinnitamiseks on baashinna kinnitus. Võrdlusklapp on lisatud.

Soovitame paigaldada ühe puhastusseadme iga 25 m 2 veepinna kohta.

SISSELASE MARINE

Valmistatud pronksist ning roostevabast terasest.
Sobib kattega basseinidel, betoonbasseinidele ning laotud basseinidele.

Skimmer 15 L lai ava – kattematerjalile

Komplektis on liimühendused, äärikud ja kruvi komplekt. Kõik skimmeri osad on UV-kiirguse suhtes vastupidavad. Soovitatav vooluhulk 5000 l / h. Valge ABS-süsteem koos vaikiva ääreklemmiga ja voolu reguleerimise pistikuga. 1 1/2 ” emase – 2″ isase imemise ühendus. Ø 50 mm. Lahusti ühendus kaasas. Ülevooluühendus Ø 40 mm.

Skimmer 15 L sdandartse avaga – kattematerjalile

Komplektis on liimühendused, äärikud ja kruvi komplekt. Kõik kokkupuutuvad klaasipuhastiosad on UV-kiirguse suhtes vastupidavad. Soovitatav vooluhulk 5000 l / h. Valge ABS-süsteem koos vaikiva ääreklemmiga ja voolu reguleerimise pistikuga. 1 1/2″ emane – 2″ isase imemise ühendus. Ø 50 mm. Lahusti ühendus olemas. Ülevooluühendus Ø 40 mm.

Skimmer 17,5L 6º nurgaga – kattematerjalile

Skimmer, mis on ette nähtud valmisbasseinide jaoks, mille kalle on ligikaudu 6 °.

Komplektis on liimiga O’rõngastega, bi-injection plaat, äärikud ja kruvid. Kõik skimmeri osad on vastupidavad UV-kiirgusele. Valge ABS, vaikne õlaklamber ja voolu reguleerimise pistik. G 1 1/2″ emase – G 2″ isaste imemisühendused. Põhjavooluühendus D-ga 50 mm. Ülevooluühendused D. 40 mm. Soovituslik vool 7,5 m3 / h. Soovitame paigaldada igale 25 m2 veepinnale üks skimmer.

Skimmer 17.5 L laia ava ja pikendatud kõriga – kattematerjalile

Komplektis on liimühendused, äärikud ja kruvi komplekt. Kõik skimmeri osad on UV-kiirguse suhtes vastupidavad. Soovitatav vooluhulk 7500 l / h. Valge ABS-süsteem koos vaikiva ääreklemmiga ja voolu reguleerimise pistikuga. 1 1/2″ emase – 2″ isase imemise ühendus. Ø 50 mm. ka lahustiühendus.
Ülevooluühendus Ø 40 mm

Skimmer 17.5 L laia avaga – kattematerjalile

Komplektis on liimühendused, äärikud ja kruvi komplekt. Kõik skimmeri osad on UV-kiirguse suhtes vastupidavad. Soovitatav vooluhulk 7500 l / h. Valge ABS-süsteem koos vaikiva ääreklemmiga ja voolu reguleerimise pistikuga. 1 1/2″ emase – 2″ isase imemise ühendus. Ø 50 mm. ka lahustiühendus.
Ülevooluühendus Ø 40 mm

Skimmer 17.5 L standard ava ja pikendatud kõriga – kattematerjalile

Komplektis on liimühendused, äärikud ja kruvi komplekt. Kõik skimmeri osad on UV-kiirguse suhtes vastupidavad. Soovitatav vooluhulk 7500 l / h. Valge ABS-süsteem koos vaikiva ääreklemmiga ja voolu reguleerimise pistikuga. 1 1/2″ emase – 2″ isase imemise ühendus. Ø 50 mm. Lahusti ühendus kaasas.
Ülevooluühendus Ø 40 mm.

Skimmer 17.5 L with standard avaga – kattematerjalile

Komplektis on liimühendused, äärikud ja kruvi komplekt. Kõik skimmeri osad on UV-kiirguse suhtes vastupidavad. Soovitatav vooluhulk 7500 l / h. Valge ABS-süsteem koos vaikiva ääreklemmiga ja voolu reguleerimise pistikuga. 1 1/2″ emase – 2″ isase imemise ühendus. Ø 50 mm. Lahusti ühendus kaasas. Ülevooluühendus Ø 40 mm.

SKIMMER CLASSIC

Vesi väljub basseinist läbi skimmeri ning kogub mustuse (lehed ja muu praht) skimmeri korvi, mis on valmistatud roostevabast terasest. Sobib kõikidele basseini tüüpidele.

Skimmer NORM – betoonile

Skimmeri ava 495x80mm. Elegantne ja funktsionaalne disain tänu madalale ja piklikule kujule. Kokkusobiv roostevabast puhasti versiooniga. Valmistatud ABS-s. Maksimaalne voolukiirus 7,5 m3 / h. Soovitame paigaldada ühe 25m2 pinnalehte.

Skimmer NORM 17,5 LTS

17,5 lts skimmer 495 × 80mm avaga. Stiilne ja funktsionaalne tänu madalale ja piklikule kujule. Sobib kõikedele basseinidele. Ühildub roostevabast terasest versiooniga. Valmistatud ABS-st. Max vool 7.5m3 / h. 1 skimmer iga 25m2 veepinnaga alale soovitatav. Vastab uuele standardile UNE-EN-13451-1.