Showing all 9 results

Dolphin 2×2 PRO GYRO

Üks töö, aga kaks robotit! Robotil on kaks harja, suur töökindlus, väga võimas ja peen filtrisüsteem. Robot skanneerib kogu basseini, et tagada efektiivne tööaeg.

Dolphin E 10

Ainult uju – ei mingit tööd? Kõlab hästi! Lase Dolphin e10 kogu töö ära teha ja sulle jääb üle ainult basseinimõnusid nautida.

Dolphin S 300i

Kuniks lõõgastus basseini ääres, naudi suurepäraseid tulemusi, mida see robot koristaja pakub. Robotit saab ka juhtida MyDolphin rakenduse kaudu oma telefonist või tahvelarvutist.

Dolphin S200

Dolphin S200 on tark passeini koristaja, mis sobib kõikidele basseinidele ja kõikidel tingimustel. S200 õpib ise parima viisi selgeks, kuidas on basseinis parem navigeerida ja kohaneb basseini kujuga.

Dolphin SUPREME M3/M200

Lihtne ja usaldusväärne robotpuhastaja. Väikse investeeringuga saate nautida puhast basseini, sealhulgas raskesti ligipääsetavaid nurki.

Dolphin SUPREME M400

M400 mudel suudab parima tulemuse anda väga vähese sekkumisega. Suudab suurepäraselt hakkama saada põranda, seinte ja veepiiri puhastamisega.

Dolphin SUPREME M500

See puldiga jhitav basseinirobot tagab maksimaalse puhtuse ja hügieeni ja Sulle jääb üle ainult nautida. Puhastab sekkumata põhja, seina ja veepiiri.

Dolphin WAVE 100

Suure võimsusega filtrisüsteem suudab puru, sodi ja igasuguse muu mustuse eemaldada lihtsa vaevaga. Jättes maha endast puhta ja hügieenilise basseini. Väga töökindel ja võimas basseiniroboti on soodsate ülalpidamiskuludega ning jätkusuutlik.

Dolphin WAVE 200 XL

Lihtne kasutada ja lihtne hooldada. Wave 200 puhastab efektiivselt iga keskmise suurusega ujula, hoolimata selle kujust või tüübist.