Showing all 14 results

LIUMÄGI MINISLIDE

Lihtsasti paigaldatav basseini äärde. Ilma vee vooluta.

Valmistatud klaaskiuga tugevdatud plastikust.
Pikkus: 218 cm, Põhi: 95 cm, Kõrgus: 80 cm, Kaal: 25 kg
Saadaval nii sinise kui ka punase värviga.

LIUMÄGI SLIDE LEKIS

Võib paigaldada basseini äärde. Liumäe ots on vees hulpiv ja on lastele väga lõbus atraktsioon. Ilma vee joata.
Sobib lastele vanuses 6-7.
Pikkus: 3300 mm, kõrgus: 850 mm.
Saadaval nii sinisena kui ka punasena.

LIUMÄGI SLIDE WHIRL

Standartne lahendus veeliuga (tüüp 500) ning AquaCatch’iga. Sobib paigaldada iseseisvalt ning ei sõltu basseini olemasolust.
Vajab põranda pinda 3,55 m x 4,4 m.

MAGIC HOLE

On suletud elliptilise kujuga liug, mis pakub põnevust igal laskumisel ja pöördel. Saab sõita nii üksi, kui ka mitmekesi tube’ga, koguni kogu perega.

MULTI SLIDE

Üksteisega võistlemine annab uue ja vahva kogemuseg. Seda pakub Multi Slide oma, kuni 6 rajalise liumäega. Võib kasutada alla laskmiseks spetsiaalseid matte või siis ilma.

 

SPACE BOWL

Sõitu alustatakse kitsas torus ning seal saavutatakse üha enam kiirust. Sõidu keskel ootab sind 8,5 m laiune kauss, kus siis liueldakse seal kuni hoog on maas ning liigutakse edasi kausi põhjas olevasse auku ning kukutakse sügavasse basseini. On võimalik ka paigaldada vaateplatvorm huvilistele.

VESILIUG TÜÜP 1000

Kõige tavalisem liumäe tüüp. Sobib paigaldamiseks nii sise- kui ka välisbasseinide juurde. On üsna paindliku paigaldusega, algus ja lõpp võib olla näiteks sees ja ülejäänud konstruktsioon väljas.
Võib paigaldada nii avatuna, kui ka koos kattega.

VESILIUG TÜÜP 1500

Tüüp 1500 on laiem liug. Võib paigaldada nii sisse kui ka väljaspoole maja. Selles saab sõita nii tube’ga (liu laskmiseks mõeldud täispuhutav alus), kui ka ilma. Sarnaselt tüüp 1000’ga on samuti võimalik üles seada nii, et algus ja lõpp on majas sees, aga ülejäänud konstruktsioon väljaspool maja. Sobib ka külmas kliimas.

VESILIUG TÜÜP 2000

Tüüp 2000 on üsna lai liug. Kuna liug on rohkem kui 2 m lai, siis saab selles mitmekesi sõita tube’ga. Sõitu koos testega nautida on palju lõbusam! Paigaldatakse õue, kuna on suur ja võtab palju ruumi. Seda tüüpi liugu võib osta avatuna, aga koos turva äärtega.

VESILIUG TÜÜP 825

Seda tüüpi kitsast liugu kasutatakse tavaliselt kiiruse jaoks, mille tavaline kasv on 20%. Sobib koos kasutada Space Bowls, Twister’i ja muudega.
Twister on kaks 825 liugu koos kombineerituna.

VESILIUG TÜÜP F2000-4000

On valikuna olemas kolmes erinevas laiuses: 2,3,4 m. Alla liueldes on väga sujuv lainelisus. Kalle on seadistatav (18-25%) ning seega on alla laskmise kiirus sellest sõltuv. Sobib nii sise või väliseks kasutamiseks.

WILD RIVER

Seda põnevat atkraktsioon võib nautida lausa 1800 külastajat tunnis. Alguse ja lõpu vahele jääb paari meetrine veetaseme vahe ning see on piisav, et teitada 100 m metsiku jõe seiklust.
Võimalusi on palju – pumpa saab reguleerida nii, et külastajad ronivad rahulikku jõge või siis palju vaeva nõudvat metsikut jõge.