Showing 1–16 of 33 results

ADAPT PRO SP pump – plast / isekorrastuv / 0.75 – 2 hp

Pumba keha on valmistatud uusima põlvkonna termoplastist. Pumbad on ise pealekandvad ja ulatuvad 3/4 Hp kuni 2 Hp ning need on varustatud nii ühefaasiliste kui ka kolmefaasiliste mootoritega. Pumba korpuses on sisseehitatud eelfilter, vältimaks võõrkehade sisenemist, mis võiksid kahjustada pumba hüdraulilisi osi.
Mootoripumbaga varustatud mootorid on kaitstud IP-55 kaitsega ning need on kohandatud kuumade keskkondade ja kõrge õhuniiskuse tasemele vastu pidama

ADAPT PRO ST pump – plast / isekorrastuv / 0.5 – 1.5 hp

Pumba keha on valmistatud uusima põlvkonna termoplastist. Pumbad on ise pealekandvad ja ulatuvad 1/2 Hp kuni 1,5 Hp ning need on varustatud nii ühefaasiliste kui ka kolmefaasiliste mootoritega. Pumba korpuses on sisseehitatud eelfiltr, vältimaks võõrkehade sisenemist, mis võiksid kahjustada pumba hüdraulilisi osi.
Mootoripumbaga varustatud mootorid on kaitstud IP-55 kaitsega ning need on kohandatud kuumade keskkondade ja kõrge õhuniiskuse tasemele vastu pidama

ADAPT PRO UT pump – plast / isekorrastuv / 0.75 – 3 hp

Pumba keha on valmistatud uusima põlvkonna termoplastist. Pumbad on isepõhised ja ulatuvad 3/4 Hp kuni 3 Hp ning need on varustatud nii ühefaasiliste kui ka kolmefaasiliste mootoritega. Pumba korpuses on sisseehitatud eelfiltr, vältimaks võõrkehade sisenemist, mis võiksid kahjustada pumba hüdraulilisi osi.
Mootoripumbaga varustatud mootorid on kaitstud IP-55 kaitsega ning need on kohandatud kuumade keskkondade ja kõrge õhuniiskuse tasemele vastu pidama

ALASKA BASIC pump – plast / isekorrastuv / 0.3 – 1.25 hp

ALASKA BASIC pump on mõeldud töötamiseks paljude tingimuste kohaselt. See ei mõjuta basseini tüüpi, see töötab alati soovitud voolu ja rõhu edastamiseks.

ALASKA BASIC on ehitatud nii, et seda on lihtne kasutada, kaasa arvatud sarnased omadused, läbipaistev kaan, mis võimaldab hõlpsat ülevaatust ja suured kihid pikendavad puhastuste vahelist aega.
Mootori materjalid on roostevabad, roostevabast terasest mootori võllid ja suletud laagrid, mida pole kunagi vaja määrida. Selle termoplastiline korpus talub äärmiselt kuumust ja on resistentne korrosioonile

ALASKA PLUS – plast / isekorrastuv / 0,5-3 hp

Pumbad on isekorrastuvad ja võimsus 0,5 Hp kuni 3 Hp ning need on varustatud nii ühefaasiliste kui ka kolmefaasiliste mootoritega. Pumba korpuses on sisseehitatud eelfilter, vältimaks võõrkehade sisenemist, mis võiksid kahjustada pumba hüdraulilisi osi. Mootorid on varustatud mootoripumba seadmega ja IP-55 kaitsega on kaitstud kuuma õhu ja kõrge niiskuse taseme eest.

ALASKA pump – plast / isekorrastuv / 0.3 – 1.25 hp

Pumba korpuses on sisseehitatud eelfiltr, vältimaks võõrkehade sisenemist, mis võiksid kahjustada pumba hüdraulilisi osi. Mootoripumbaga varustatud mootorid on kaitstud IP-55 kaitsega ning on kohandatud nii, et need ei satuks kuuma atmosfääri ega kõrge niiskuse tasemele.

ARAL C 1500 Pump – malm / tsentrifugaal / 3 – 25 hp

Monoblokk horisontaalsed tsentrifugaalsed pumbad, millel on horisontaalne volüüt ja lisatud eelfilter roostevabast terasest AISI-304 korvis. Sobib avalikele basseinidele ja puhta vedeliku ringlussevõtule. 1450 r.p.m. kõrgtugevad pumbad, mis on valmistatud malmist korpuse, tiiviku, eelfiltri ja kronsteiniga. Võll on valmistatud roostevabast terasest AISI-316 pronksist kaitsega, mehaaniline tihend on valmistatud roostevabast terasest AISI-316. Mootoril on IP-54 kaitse. Gamma ulatub kolmefaasilisest 3 HP kuni 25 HP mootorist. Selliste mootorite tööpinge 230/400 / 690V 50Hz. Rumm ääriku järgi vastavalt DIN-2501 eeskirjale.

Vastavalt Energiatõhususe määruse klassile IE2

ARAL C 3000 Pump – malm / tsentrifugaal / 3 – 25 hp

Monoblokk horisontaalsed tsentrifugaalsed pumbad, millel on horisontaalne volüüt ja lisatud eelfilter roostevabast terasest AISI-304 korvis. Sobib avalikele basseinidele ja puhta vedeliku ringlussevõtule. 3000 r.p.m. kõrgtugevad pumbad, mis on valmistatud malmist korpuse, tiiviku, eelfiltri ja kronsteiniga. Võll on valmistatud roostevabast terasest AISI-316 pronksist kaitsega, mehaaniline tihend on valmistatud roostevabast terasest AISI-316. Mootoril on IP-54 kaitse. Gamma ulatub kolmefaasilisest 3 HP kuni 25 HP mootorist. Selliste mootorite tööpinge 230/400 / 690V 50Hz. Rumm ääriku järgi vastavalt DIN-2501 eeskirjale. Vastavalt Energiatõhususe määruse klassile IE2.

ARAL SP 3000 Pump – malm / isekorrastuv / 1.5 – 4 kW

Kõrge võimsusega isekorrastavad monoblokpumbad avalikele basseinidele ja puhaste vedelike ringluseks. Korpus, tiivik ja difuusor on malmist. Võll ja mehhaaniline tihend on valmistatud roostevabast terasest AISI-316. Sisaldab polüpropüleenist korviga eelfilterit. Mootoril on IP-54 kaitse. Gamma ulatub kolmefaasilisest 2 HP kuni 5,5 HP mootorist. Selliste mootorite tööpinge 230/400 / 690V 50Hz.

BAIKAL C 3000 Pump – pronks / tsentrifugaal / 3 – 15 hp

Monobloci horisontaalsed tsentrifugaalpumbad, mis on kinnitatud terasest AISI-304 valmistatud eelfiltri korviga. Sobib mereveele. 3000 r.p.m. suure jõudlusega pumbad pronksist valmistatud keha, tiiviku, eelfiltri ja kronsteiniga. Võll on valmistatud roostevabast terasest AISI-316 pronksist kaitsega, mehaaniline tihend on valmistatud roostevabast terasest AISI-316. Mootoril on IP-54 kaitse. Gamma ulatub kolmefaasilisest 3 HP kuni 15 HP mootorist. 230/400 / 690V 50Hz tööpinge. Rumm ääriku järgi vastavalt DIN-2501 eeskirjale. Vastavalt Energiatõhususe määruse klassile IE2.

BAIKAL SP 3000 Pump – pronks / isekorrastuv / 1.5 – 4 kW

Monoblokk isekorrastava suure jõudlusega pump, mis on mõeldud mereveeks. Korpus, tiivik ja difuusor, valmistatud pronksist. Võll on valmistatud roostevabast terasest AISI-316 ja mehaaniline tihend on valmistatud roostevabast terasest AISI-316 ja volframist. Sisaldab polüpropüleenist korviga eelfilterit. Mootoril on IP-54 kaitse. Gamma ulatub kolmefaasilisest 2 HP kuni 5,5 HP mootorist. Selliste mootorite tööpinge 230/400 / 690V 50Hz

COLORADO Pump – plast / tsentrifugaal / 7.5 – 12.5 hp

Tsentrifugaalsed suure vooluga plastikpumbad kiirusel 3000 pööret minutis. · Elekterpumbad basseinidele, kas koos eelfilteriga või ilma, ideaalne kõrge rõhu all. · Läbipaistev kaanega eelplastik. Kinnitus liblikas mutteriga. Lihtne ligipääs. · Klaasklaasiga armeeritud polüpropüleenist valmistatud pump ja filter. · Pronksist tiivik. · Roostevabast terasest pumba võll ja eelfilterkorv. · Mootorid IP-55 kaitsega, 3000 rpm, 230/400 V või 400/690 V ja 50 Hz. · Alates 7,5 HP kuni 12,5 HP.

COLUMBIA Pump – plast / isekorrastuv / 0.75 – 3 hp

Kõrge jõudlusega pump elamute basseinidele, mis pakub vaikset toimimist ja töökindlust madalatel temperatuuridel. . Saadaval
0,75 kuni 3 hP, ühefaasilised ja kolmefaasilised mootorid. Lihtne paigaldamine kvaliteetse mehaanilise tihendi ja laagritega. . Lihtsalt avatav kihtkate. Ühendused standardiseeritud seadmetega. Võimalus eemaldada mootor ilma pumba hüdrosüsteemi puudutamata.

Uus: kõikidel mudelitel on ATB mootor. Voolukiirus l / h 10 m peal kõigi mudelite puhul. Vastavab energiatõhususe määruse klassile IE2.

Fiji Pump – plast / tsentrifugaal / 0.18 – 0.3 hp

• Fidži on kõrgjõudlusega pump, mis on mõeldud maapealsete basseinide jaoks ja töötab paljude tingimuste kohaselt, pakkudes samal ajal soovitud õhu ja rõhku.
• Fidži pumbal on läbipaistev kaas, et hõlpsalt kontrollida, hõlpsalt eemaldada äravoolukolvid ja suur filter, et pikendada puhastusaja vahelist aega.
• Mootori materjalid on roostevabast terasest roostevabast terasest mootori võlliga ja tihendatud laagritega, mis ei vaja kunagi määrimist.
• Termoplastne korpus on ehitatud nii, et tal on äärmuslik kuumus ja resistentsus korrosioonile.
• Ühefaasilised mootorid on saadaval 0,18 hj kuni 0,3 hj.
• Lisatud on eelfilter, mille abil saab vältida võõrkehade sisenemist, mis võivad põhjustada pumba hüdrauliliste osade kahjustamist.
• Fidži on uuendusliku hüdraulilise disaini tõttu vaikne.
• Iga Fiji pumba jõudlus ja rõhk testitud enne saatmist, et tagada hea kvaliteet.
• TUV GS sertifitseeritud.

KIVU pump – plast / isekorrastuv / 3-5,5 hp

Suure jõudlusega plastist isekorrastuv pump suure vooluhulgaga (1500 pööret minutis).
– 3 energiarežiimi: 3 HP, 4 HP ja 5,5 HP.
– Madal müratase: nii madal kui 59 dBA
– Hüdrauliline efektiivsus ilma eelfilterita 78% (vastavalt ISO 9906 standardile).
– kvaliteetne mehaaniline tihend soolase vee jaoks.
– IEC suure tõhususega mootorid (IE3).
– standardne mootori võll (ühilduvus iga pumba tootjaga).
– GS-märgistusega toode